Το 60% του συνόλου των Στελεχών μας αποτελείται από Γυναίκες και το 30% των Διευθυντικών θέσεων στελεχώνεται από αυτές.
Γυναίκα: Μητέρα, κόρη, αδελφή, σύζυγος, εργαζόμενη! Ένας ρόλος τόσο πολυδιάστατος, όσο και σημαντικός!
Αξίζει να σημειωθεί ότι το 60% του συνόλου των Στελεχών μας αποτελείται από Γυναίκες και το 30% των Διευθυντικών θέσεων στελεχώνεται από αυτές. Το γεγονός αυτό, αποδεικνύει την ικανότητά τους για διαρκή πρόοδο και τη δέσμευση της εταιρείας μας για συνεχή εκπαίδευση και ανέλιξή τους.
![](https://www.tuv-nord.com/fileadmin/_processed_/c/6/csm_FOTO_IMERA_GYNAIKAS_8c8b6e8d3a.jpg)
![](https://www.tuv-nord.com/fileadmin/_processed_/c/6/csm_FOTO_IMERA_GYNAIKAS_d3e5dabdb2.jpg)
![](https://www.tuv-nord.com/fileadmin/_processed_/c/6/csm_FOTO_IMERA_GYNAIKAS_343e903e74.jpg)
![](https://www.tuv-nord.com/fileadmin/user_upload/FOTO_IMERA_GYNAIKAS.jpg)