Στις 28 Φεβρουαρίου με θέμα: Σήμανση CE στις Ηλεκτρικές Συσκευές
Ο Φορέας μας σε συνεργασία με τη LABOR S.A. πραγματοποιεί νέο σεμινάριο με θέμα: Σήμανση CE στις Ηλεκτρικές Συσκευές.
Αποκτήστε θεωρητικές και πρακτικές γνώσεις σχετικά με την υποχρεωτική σήμανση CE, για συγκεκριμένες κατηγορίες προϊόντων η οποία υποδηλώνει τη συμμόρφωση µε ουσιώδεις απαιτήσεις υγείας και ασφάλειας που καθορίζονται από σχετικές Οδηγίες της ΕΕ.
Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ: bit.ly/2uUnJLx
![](https://www.tuv-nord.com/fileadmin/_processed_/3/1/csm_CE_COURSE_f10612dafd.jpg)
![](https://www.tuv-nord.com/fileadmin/_processed_/3/1/csm_CE_COURSE_a4b6fe0976.jpg)
![](https://www.tuv-nord.com/fileadmin/_processed_/3/1/csm_CE_COURSE_a21dd69adc.jpg)
![](https://www.tuv-nord.com/fileadmin/user_upload/CE_COURSE.jpg)